Jump to content

Doğal Taşlar Nasıl Temizlenir?


Recommended Posts

Doğal Taşlar Nasıl Temizlenir ?

Doğal Taşlar Nasıl Temizlenir sorusundan önce doğal taşlar neden temizlenir sorusunun yanıtını verelim. Doğal Taşlar, işlenmesi ve Bileklik, kolye gibi takı ve aksesuar aşamasına gelene kadar, dükkanlarda satış aşamasında farklı kişilere ve enerjilerine temas eder. Bu taştan size geçebilecek tüm olumsuz enerjileri kendinizden uzak tutmak için Doğal Taşlar Nasıl Temizlenir öğrenmek gereklidir.

Aşırı stres taşıyan bir kimsenin teması sonrası almış olduğunuz taş ve taşa geçen tüm olumsuz ve stres yüklü enerji size de geçerek olumsuz etki edebilir. Tüm bu riskleri ortadan kaldırmak için Doğal Taş Temizleme konusuna özen göstermek gereklidir.

Doğal Taş Nasıl Temizlenir konusuna dikkat etmek ve yeniden şarj edilmesi büyük bir ihtiyaçtır. Kyanit Taşı ve Sitrin Taşı temizlenmeye ihtiyaç duymayan ender taşlardır. Şeffaf Kuvars Taşı ve Karnelyan diğer taşları temizleme özelliğine sahiptir. Ancak diğer Doğal Taşlar temizlemeden önce mutlaka bu taşları temizlemelisiniz.

Doğal Taş Temizleme için doğal taşları akan suda temizleyebilirsiniz. Burada temizlemekte anlatılmak istenen aslında çitilemek ve dezenfekte etmek değil, negatif enerjilerin taştan uzaklaştırılmasıdır. Temizlenmenin gerçekleşmesi için de akan suyun altında bir süre taşların tutulması kötü enerjilerin uzaklaşması için yeterli olacaktır. Asıl dikkat edilmesi gereken hususlardan biri de şudur ki kozmetik, deterjan ve insan tenindeki doğal sıvılar (Ter, Gözyaşı vb.) taşın yapısını zamanla bozabilir. Bu nedenle mümkün oldukça taşlarınızı koruyun.

Link to comment
Share on other sites

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Önemli bilgi

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Gizlilik poliçesini inceleyebilirsiniz.