Jump to content

Anıl Kaya

Üye
 • İçerik sayısı

  6
 • Kayıt tarihi

 • Son ziyareti

 • Kazandığı günler

  2

Everything posted by Anıl Kaya

 1. Doğal Taşlar Nasıl Temizlenir ? Doğal Taşlar Nasıl Temizlenir sorusundan önce doğal taşlar neden temizlenir sorusunun yanıtını verelim. Doğal Taşlar, işlenmesi ve Bileklik, kolye gibi takı ve aksesuar aşamasına gelene kadar, dükkanlarda satış aşamasında farklı kişilere ve enerjilerine temas eder. Bu taştan size geçebilecek tüm olumsuz enerjileri kendinizden uzak tutmak için Doğal Taşlar Nasıl Temizlenir öğrenmek gereklidir. Aşırı stres taşıyan bir kimsenin teması sonrası almış olduğunuz taş ve taşa geçen tüm olumsuz ve stres yüklü enerji size de geçerek olumsuz etki edebilir. Tüm bu riskleri ortadan kaldırmak için Doğal Taş Temizleme konusuna özen göstermek gereklidir. Doğal Taş Nasıl Temizlenir konusuna dikkat etmek ve yeniden şarj edilmesi büyük bir ihtiyaçtır. Kyanit Taşı ve Sitrin Taşı temizlenmeye ihtiyaç duymayan ender taşlardır. Şeffaf Kuvars Taşı ve Karnelyan diğer taşları temizleme özelliğine sahiptir. Ancak diğer Doğal Taşlar temizlemeden önce mutlaka bu taşları temizlemelisiniz. Doğal Taş Temizleme için doğal taşları akan suda temizleyebilirsiniz. Burada temizlemekte anlatılmak istenen aslında çitilemek ve dezenfekte etmek değil, negatif enerjilerin taştan uzaklaştırılmasıdır. Temizlenmenin gerçekleşmesi için de akan suyun altında bir süre taşların tutulması kötü enerjilerin uzaklaşması için yeterli olacaktır. Asıl dikkat edilmesi gereken hususlardan biri de şudur ki kozmetik, deterjan ve insan tenindeki doğal sıvılar (Ter, Gözyaşı vb.) taşın yapısını zamanla bozabilir. Bu nedenle mümkün oldukça taşlarınızı koruyun.
 2. Ametistten başka taşlar da var altta detayını yazmıştım.
 3. Bağışıklık sistemini güçlendiren ve pozitif enerji veren, negatif enerjiyi emen doğal taşları öğrenmek fitoterapiye de destek olmak için doğal taşlar ve özellikleri hakkında bilgi almanızı öneririm.
 4. Ametist en popüler olanıdır. Hızlı etki etmesi kişiden kişiye değişir. Niyet etmek kullanımdan fayda göreceğine olan bağlılık ve inanç etkisini arttırır. Herkeste aynı etkiyi gösteremez haliyle. Doğal Taşlar ve Özellikleri hakkında detaylı bilgi için buraya bakabilirsiniz. Kaynakları sağlamdır.
 5. Doğal taşların faydalarına göre Pozitif enerjinin artması için Kuvars taşı ve Turmalin çok etkilidir. Bileklik olarak veya kolye olarak kullanılabilir. Stresi azaltmak için ise Ametist taşı kullanılabilir.
 6. Akik, Kuvars taşı, Ametist, Sitrin muhteşem taşlar hepsi. Kullananların da çok memnun kaldıklarını söylemem lazım.
×
×
 • Create New...

Önemli bilgi

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Gizlilik poliçesini inceleyebilirsiniz.