Jump to content
NetObur

IQ seviyesi en yüksek burçlar açıklandı! Siz onlardan biri misiniz?


Feneroin

Recommended Posts

Astrolojiyle ilgilenenler dikkat! IQ seviyesi en yüksek burçlar belli oldu. Burçlar; yüzyıllardır insanların karakter, kişilik ve kaderlerine etkisi olduğuna inanılan etmenler arasındadır. Öyle ki, burcunuz sizin bir dahi olduğunuzun kanıtı olabilir. Yapılan istatistikler sonucunda zeka seviyeleri diğerlerine oranla yüksek olan burçlar sıralandı. İşte Astroloji uzmanlarının IQ seviyesi en yüksek burçlar listesi ve detaylar...

IQ seviyesi en yüksek burçlar açıklandı! Peki siz onlardan biri misiniz?

Burçlar yüzyıllar öncesinde dahi gök yüzündeki cisimlerin ve astronomik fenomenlerin insanların kaderleri ve karakterleri üzerinde etkili olduğuna inanılırdı. Yapılan araştırmalarda; burçların insan zekası üzerinde de etkili olduğu ortaya çıktı. IQ seviyesi en yüksek 6 burç belli oldu. Peki, siz bu ortalamanın üzerindeki insanlardan biri misiniz? İşte o sıralama...

IQ seviyesi en yüksek burçlar açıklandı! Peki siz onlardan biri misiniz?

Dahiler; konfor alanlarının dışına çıktıklarında tamamen atılmazlar; esnektirler ve duruma veya çevreye uyum sağlayabilirler.

İyi vakit geçirmek için başkalarının yanında olmaları gerekmez, çünkü hayattan zevk almayı bilir ve genellikle bir projeye veya problem çözmeye odaklanmaktan oldukça mutludurlar. Dahi olmak için inek olmanıza gerek yok, sadece yüksek bir zekaya ve yaratıcı bir beyne sahip olmanız gerekiyor.

İşte IQ seviyesi yüksek olan o burçlar...

1. Kova (20 Ocak - 18 Şubat)

Kova, neredeyse her şeyi entellektüel zihinleri aracılığıyla filtreleme eğilimindedir.

Kendilerini bir durumdan uzaklaştırabilirler, bu da bir çözüm bulmalarını kolaylaştırır. Dengeli, yaratıcı ve soğukkanlı olmalarıyla tanınırlar.

 

2. Başak (23 Ağustos - 22 Eylül)

Başakların çoğu sıradane şeyler olsa bile, her türlü şeylerle ilgilenir.

IQ seviyesi en yüksek burçlar açıklandı! Peki siz onlardan biri misiniz?

Bir çözüm veya cevap bulmak zor olsa ise Başaklar çözülemeyeni yapabilmek için sürekli düşünürler.

Övünmeyi sevmeseler de, Başakların çözemediği çok az şey vardır.

 

3. Oğlak (22 Aralık - 19 Ocak)

Oğlaklar, akıllı kararlar vermelerine yardımcı olan çok metodik, kesin ve oldukça yapılandırılmış bir düşünce tarzına sahiptir.

Hedefleri hakkında net bir fikre sahip olarak aşırı dürtüsel olmaktan kaçınırlar ve alternatif stratejiler düşünmeye istekliyken büyük resme bakarlar ve tüm sonuçları düşünürler.

Oğlaklar akıllı mı? Evet, Oğlaklar çok zeki olma eğilimindedir ve beyinlerini iyi bir şekilde kullanma yeteneğine sahiptir!

Onlar çeşitli konularda yaşam boyu öğrencilerdir. Vazgeçmezler; bir hata yaptıklarında, ondan öğrenirler ve uyum sağlarlar.

 

4. Akrep (23 Ekim - 21 Kasım)

Akrep'i; zihinsel güçleri, algısal zekaları ve yoğunlukları nedeniyle kandırmak neredeyse imkansızdır.

Algısal akıl yürütmeleri veya duyularından aldıkları bilgileri kullanma yetenekleri vardır. Duyularından çok fazla bilgi edinmekle kalmaz, aynı zamanda onu çok hızlı bir şekilde kullanabilirler.

Akrepler, diğer insanların kaçırmaya meyilli olduğu bilgileri alır. Bir Akrep'i dolandıramazsınız, çünkü hemen üzerinize gelirler ve yüksek zekalarını intikam için kullanmalarını istemezsiniz.

 

5. İkizler (21 Mayıs - 20 Haziran)

Tek yapmanız gereken İkizlerin konuşmasını dinlemek; onların dehasını bu sayede anlayacaksınız.

Zodyak'ın en hızlı düşünürleridir ve bilgi edinme ve yayma konusunda özel bir yeteneğe sahiptirler. Genellikle, bir dehanın başka bir göstergesi olan tam gelişmiş bir mizah anlayışına sahiptirler.

Komik insanlar sadece daha yüksek IQ'lara sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda daha fazla yaratıcılık sergilerler, etkileyici akıl yürütme becerilerine ve sözlü becerilere sahiptirler ve oldukça kolay yeni arkadaşlar edinirler. Bu, İkizleri mükemmel bir şekilde tanımlar çünkü tüm bu kişilik özelliklerine sahiptirler!

 

6. Balık (19 Şubat - 20 Mart)

Balık, dağınık beyinli dahiler klişesinden farklı değildir.

Balıklar süper yüksek zeka ve yaratıcılığa sahiptir, ancak bazen kendi hayal güçlerine kapılabilirler. O kadar çok fikirleri var ki, boğulabilirler.

Balıklar, başkalarının yaşadıklarına karşı duyarlı olma eğilimindedir - sanki bir başkasının ne düşündüğünü veya hissettiğini hissedebiliyormuş gibi.

Duygusal olarak zekidirler, o kadar ki içgüdülerine güvenirler, karakter konusunda harika yargıçlardır ve gerçekten iyi bir insan olmayı önemserler.

Link to comment
Share on other sites

  • Yanıtlar 0
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Önemli bilgi

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Gizlilik poliçesini inceleyebilirsiniz.