Jump to content

Okul hayatında en başarılı 4 burç!

Feneroin

Recommended Posts

Okul hayatında başarılı olmayı ve sınıfın en çalışkan öğrencisi olmayı herkes ister. Okul hayatında başarılı olan öğrenciler genellikle çalışkan olur. Sorumluluk almayı bilirler. Her zaman faydalı olmak isterler. Pratik zekaları ve üstün motivasyonları sayesinde her zaman başarıyı yakalarlar. Astrolojide her burç farklı özellikleri ile dikkat çeker. "En başarılı burç hanigidir?" ya da "En çalışkan burç hangisidir? diye merak ediyorsanız bu yazımıza mutlaka göz atın. Okul hayatında her zaman başarılı olan burçları araştırdık.

62f0a6e5e4bfdd1178861abb

Okul hayatında başarılı olanlar sorumluklarının bilincinde olur. Derslerini çok iyi çalışır ve sınıfta adeta bir numara olur. Çalışmayı ve yeni şeyler öğrenmeyi çok seven bu kişilerden harika öğrenciler olur. Astrolojide de okul hayatında her zaman başarılı olan burçlar var.

ARI GİBİ ÇALIŞAN BAŞAK BURCU

Başak burcu üretken yapısı ile dikkat çeker. Eğitim hayatı boyunca her şeyi çok kolay öğrenir. Okuma-yazmayı ilk öğrenen çocuklar arasında başak burcu olur.

Başak burçları, ödevlerini aksatmadıkları gibi detayları atlamadan teslim ederler. Her dönemi takdir alarak kapatırlar. Sınavlarına düzenli çalışarak elinden gelenin fazlasını yaparlar. Okul hayatında başarılı olduğu kadar diğer sorumluluklarını da yerine getirir. Her zaman kendileri ile yarışırlar.

ÇOK HIRSLI OĞLAK BURCU

ÇOK HIRSLI OĞLAK BURCU 

Oğlak burcu, astrolojideki en azimli burçlar arasında yer alır. Oğlak burcu olanlar her zaman parlak bir eğitim hayatı olur. Oğlak burcu, okul yönetiminin kurallarına sıkı sıkıya uyar.

Disiplinli ve ölçülü davranışlarıyla öğretmenlerin ilgisini çeker. Yöneticilik yeteneği bulunan Oğlaklar, sınıf başkanlığı gibi kolları başarıyla yaparlar.

Oğlak burcu, iyi bir geleceğim eğitimden geçtiğini düşünür. Aşırı hırslı oldukları için iyi notlar kazanmak adına sosyal hayatlarını neredeyse tamamen kısabilirler. Her yıl başarı belgesi almaya alışkın olurlar.

REKABETİ SEVEN KOÇ BURCU

REKABETİ SEVEN KOÇ BURCU 

Koç burcu, hırslı olmasıyla dikkat çeker. Başarılı olmak için durmadan çalışabilir. Koç burcunu başarılı olmaya iten sebep rekabetçi yapısıdır. Sınıfın bilgili ve çalışkan öğrencilerinin gerisinde kalmaya tahammül edemez.

Koç burcu, her konuda iddiasını ortaya kolar. Girişken davranır. Derslere ilgisi her zaman yüksek olur. Karne puanlarında düşük not görülmez.

İlköğretim çağlarında daha hırslı olurlar. İyi bir kariyere sahip olmak için eğitim ve öğretim hayatında da en iyisi olması gerektiğini bilir.

HER ZAMAN ÇALIŞKAN OLAN ASLAN BURCU

HER ZAMAN ÇALIŞKAN OLAN ASLAN BURCU 

Aslan burcu, çalışmayı sever. Özellikle eğitim hayatında yeni bilgiler öğrenmek ve kendisini geliştirebilmek Aslan burcu için çok önemli olabilir. Onlar sınıfta kimsenin gerisinde kalmak istemez. Her zaman en iyisi olmak için durmadan çalışır.

Tüm gözlerin üzerinde olmasını sevdiği için öğretmeninin her sorduğu soruya cevap vermeye çalışır. Zeki olmaları onları adım adım başarıyla götürür.

Okul hayatında da aşırı özgüvenli olan Aslan burcunun karnesinde zayıf not görmek imkansızdır. Tüm yıldızları toplamayı ve bununla gurur duymayı çok sever.

• Yanıtlar 0
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...

Önemli bilgi

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Gizlilik poliçesini inceleyebilirsiniz.