Jump to content

Astrologların açıkladığı doğuştan zeki 4 burç!


Feneroin

Recommended Posts

Dünyadaki zeki insanları düşündüğümüzde hepsinin bir ortak noktası vardır: tamamı doğuştan zekidir. İlgi alanlarına ve dünya görüşlerine göre inandıkları yolda uzmanlaşmayı tercih eden bu kişiler zekalarını da kullanarak inanılmaz noktalara gelebilir ve diğer kişiler arasından kolayca sıyrılabilirler. Astrologlar ise doğuştan zeki olan ilk dört burcu ve nedenlerini şöyle sıralıyor…

Astrologların açıkladığı doğuştan zeki 4 burç!

Bir kişiyi tanımak adına burcunu öğrenmek bize bir çok ipucu verebilir. Konu zekaya geldiğinde de bu yöntemi kullanmak oldukça işe yarayabilir. İşte doğuştan en zeki olduğuna inanılan 4 burç...

astrologlarin-acikladigi-dogustan-zeki-4

KOVA BURCU

Konu burçlar olduğunda en zeki burçların başında kova gelmektedir. Kovanın yönetici gezegeni olan Uranüs, yeniliğin, yaratıcılığın ve geniş bir bilincin temsilcisidir. Gelenekselliğin ve yeniliğin arasında gidip gelen kovalar, diğer burçların üzerinde bir hayal gücüne sahiptir. Bu da onların yeni fikirler üretmesine ve dahiyane buluşlar yapmasına olanak sağlar. Zamanının çok ötesinde bir içgörüye sahip kovalar, her yeri bilgiyi anında özümser, işler ve anlar.

 

 

astrologlarin-acikladigi-dogustan-zeki-4

BAŞAK BURCU

Mükemmeliyetçilik başak burcu kişilerde vücut bulmaktadır. Gezegeni Merkür olan burç, iletişimi ve düşünmeyi temsil etmektedir. Özellikle akademik alanda oldukça başarılı oldukları söylenebilir. Zekalarını yeni bilgiler öğrenmek ve bu bilgilerin kaynağına inmek için kullanırlar. Kusursuzluğa olan düşkünlükleri zaman zaman dehalarına gölge düşürse de çevrelerindeki herşeyde potansiyel görme yetileri sayesinde başkalarının fark edemediklerini fark eder ve başarırlar.

 

 

 

astrologlarin-acikladigi-dogustan-zeki-4

İKİZLER BURCU

Zekalarını her an yeni bilgiler öğrenmeye adamış olan ikizler burcu, her konu hakkında her şeyi derinlemesine öğrenmek istediğinden sürekli bir araştırma içerisindedir. Farkındalığı çok yüksek olan ikizler aynı zamanda iletişim kurma konusundaki yetenekleriyle de zekalarını ortaya koyarlar. Her koşula kendini uyarlayabilen ve çok çabuk adapte olan ikizler burcu, sorgulayıcı ve akıl yürütmeye yatkın bir yapıya sahiptir.

 

 

 

astrologlarin-acikladigi-dogustan-zeki-4

YAY BURCU

Kendini yaşam boyu öğrenmeye adamış ve doğuştan idealist olan yay burçları, zekası ile diğer burçların arasından kolayca sıyrılabilmektedir. Her insanın kapasitesini anlamada ve tüm sorunları iyilikle çözmede yetkin kişilerdir. Katkısız ve saf gerçeğin peşinde olan yaylar, lider ruhları sayesinde kendi bilgilerini de çevredekilere öğretmek için yoğun çaba gösterirler. Deneyimin bilginin temeli olduğuna inanan yaylar, özgürlüğüne düşkün olmakla birlikte rasyonel düşünen ve araştırmayı seven kişilerdir.

Link to comment
Share on other sites

  • Yanıtlar 0
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Önemli bilgi

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Gizlilik poliçesini inceleyebilirsiniz.