Jump to content
NetObur

WhatsApp geri adım atmadı, 15 Mayıs'a erteledi

Recommended Posts

Bildiğimiz üzere WhatsApp'ın zorunlu dayatmasının ardından bir çok kişi WhatsApp'ı sildi ve sonrasında yok yere özellikle Türkiye'de "WhatsApp geri adım attı" gibi dedikodular türedi net aleminde ama böyle bir şey yok, tamamen uydurma.

son-dakika-whatsapptan-gizlilik-sozlesme

Dün ise resmi ağızlardan gelen bilgiye göre WhatsApp'ı kullanabilmek için zorunlu kıldıkları şartı kabul etmek için belirledikleri son gün olan 8 Şubat'ı, 15 Mayıs'a ertelediler.

Peki neden? Çünkü "Zorla beceremedik, seve seve yaptıracağız" derdine düştüler. Şimdiden "Verilerinizi kimseyle paylaşmayacağız" diye reklam yapmaya başladılar. Madem öyle, WhatsApp'ı kullanabilmek için olan şartlardan birinde neden "Mesaj içeriğinizi Facebook'ta şirketlere verebileceğiz" var halen ve kabul etmezsek WhatsApp'ı kullanamıyoruz?

Bu dayatma, şimdiye kadar hiç bir uygulamada yok. Özellille en büyük rakibi Telegram bunu belirtiyor "Verilerinizi asla kimseyle paylaşmayacağız" diyerek.

Kısaca; kanmayın arkadaşlar, pabuç bırakmayın bunlara. İnternette dolaşan "WhatsApp geri adım attı" yalanlarına da aldamayın. Olmazsa olmaz diye bir şey yok. Sileriz gideriz. En büyük rakibi Telegram'ın, WhatsApp'tan daha çok özelliği var üstelik ve dünyanın en güvenli mesajlaşma uygulaması.

Telegram'a özel konuyu ise aşağıdaki başlığa tıklayarak oluyabilirsiniz:

• Yanıtlar 0
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...

Önemli bilgi

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Gizlilik poliçesini inceleyebilirsiniz.